تبلیغات
جانا سخن از زبان ما می گویی - علت های ضعف در فوتبال ایران


Admin Logo
themebox Logo
ابزاروبلاگ script type=text/javascript src=http://www.mydamin.ir/javascript/danestani.js> ript src=http://www.p30java.com/javascript/google.js>

کد متحرک کردن عنوان وب

نویسنده :امین ناصری
تاریخ:دوشنبه 3 مهر 1391-06:15 ب.ظ

علت های ضعف در فوتبال ایران

سالهاست که ما یه فوتبال درست و حسابی از تیم ملی و باشگاهامون ندیدیم راستی علت چیه؟

ضعف مدیریت ؛بی انگیزگی بازیکنان ؛نبود مربیان مجرب...؟

راستی تیم ملی کشور ما که یه زمانی جزء قدرت های اسیا بود چی شد که در مقابل تیم های ضعیفی مثل لبنان باخت میکنه؟

بدون شک اصلی ترین دلیل این امر ضعف مدیریت در فوتبال کشور است؛متاسفانه فوتبال کشور ما دست افراد کار بلدی نیست , اگر به ساختمان مدیریتی فوتبال ما نگاه کنید میبینید که بیشتر به یه پادگان نظامی شبیه تا یه فدراسیون فوتبال ,از انواع سردارها و سرهنگ ها در فوتبال ما پیدا میشه به جای اینکه مدیریت در دست افراد اهل فن باشه

دلیل دوم دلال بازی در فوتبال ماست که با کار دلالان بازیکنان بی استعداد وتعصب با پولهای هنگفت بیت المال در فوتبال ما جا خوش کردن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حسین هدایتی، تشکیل مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال را برای بررسی وضعیت این رشته را خواستار شد.
 مالک باشگاه‌های استیل آذین و ملوان بندرانزلی با انتقاد شدید از وضعیت فوتبال ایران و فدراسیون گفت: اینجا چه خبر است؟ شما فوتبالی که نیستید! سوء مدیریت که دارید! متولیان مبارزه با فساد و دلال بازی در فوتبال هستید، ولی با نفوذ دلال‌ها و افراد مغرض به باشگاه‌ها و مخصوصا باشگاههای خصوصی که بدون هیچ ادعایی در فوتبالی که درآمدزا نیست، مشغول خدمت هستند، ظلم می‌کنید. شما احکام صادره از کمیته انضباطی خودتان را قبول ندارید! (حکم صادره درخصوص بدهی باشگاه پیام خراسان به استیل آذین). شما متجاوزین به حریم باشگاه‌ها هستید که حکمی را که در فیفا قطعی نشده و از همه مهم‌تر با مربی خارجی سابق خود توافق کرده است و مکتوبه آن برای شما ارسال شده را بهانه واهی ممانعت از بازی باشگاه داخلی خود می‌دانید.

وی افزود: فروش و نقل و انتقال امتیاز دسته اولی باشگاهی که با هماهنگی نایب رئیس اول صورت گرفته و هزینه نقل و انتقال (کمیسیون ماده پنج) و حق عضویت و حق بازیکنان در لیگ دو نقدا پرداخت شده و در قرعه کشی تیم‌ها شرکت کرده است را به کدام دلیل لغو می‌کنید؟ چگونه به خودتان حق می‌دهید با باشگاهی که سال‌ها بدهی دارد همکاری می‌کنید ولی بازی باشگاهی را که اینگونه اشکالات و بدهی‌ها را ندارد، لغو می‌کنید؟ بهتر است بگوییم شما حکم به نفع دلالهای فاسد صادر می‌کنید.

هدایتی با انتقاد از برخوردهای فدراسیون فوتبال، ‌ گفت: وقتی نامه اعتراضیه تحویل کمیته انضباطی می‌شود آن را با اینکه دریافت می‌کنید، ثبت و رسیدگی نمی‌کنید و قبل از اینکه ابلاغ شود یا رای قطعی شود، دلیلی بر لغو بازی باشگاه در نظر می‌گیرید. بهتر است شما جای خود را به مربی بی‌لیاقت و ذی نفوذ و دلال‌ها در فدراسیون بدهید.

مالک باشگاه‌های استیل آذین و ملوان بندرانزلی با تاکید بر تشکیل مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال گفت: آقای کفاشیان! من بعنوان احدی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال تقاضا دارم بگوئید چرا چند ماه است مجمع برای انتخاب نائب رئیس دوم تشکیل نمی‌شود. اینجانب بعنوان باشگاه استیل آذین و ملوان از شما تقاضا دارم مجمع فوق العاده‌ای تشکیل دهید تا علل ناکامی‌ها در فوتبال ایران و برچیده شدن این فساد‌ها تا دیر نشده بررسی شود. نفوذ افراد فاسد و کوتاهی‌های فدراسیون در برخورد با آن‌ها موضوع جلسه قرار گرفته و بررسی شود. (در آن مجمع اسناد مربوط را ارائه خواهم کرد).

وی ادامه داد: ما در مقابل این مردم مسئولیم. ما در فوتبال میلیارد‌ها هزینه می‌کنیم تا برای جوانان نشاط ایجاد کنیم، نه آنکه آنان را سر خورده کنیم. با این فدراسیون ما نمی‌توانیم به وظیفه خود عمل کنیم. جلوی سوء مدیریت‌ها و بی‌قانونی‌ها و فساد را در فوتبال بگیرید، نه اینکه افراد فاسد را کنار خودتان جای دهید. جای خودتان را به مدیران لایق فوتبالی بدهید که مردم خاطرات خوب صعود به جام جهانی را با آنان دارند.

هدایتی تصریح کرد: گر امروز شاهد مصاحبه نکردن بازیکنان تیم ملی و سوء تفاهم بین آنان و رسانه‌ها شده‌ایم مسئولیت این سوء تفاهم با مدیریت فدراسیون فوتبال است. همه می‌دانیم بازیکنان و رسانه‌ها دل و قلبشان برای ورزش و مردم می‌تپد، این ضعف فدراسیون فوتبال است که نمی‌تواند این سوء تفاهمات را رفع کند.

وی اضافه کرد: من از همکاران دلسوز فدراسیون و باشگاه‌ها تقاضا دارم تلاش مجدانه‌ای کنیم تا مجمع فوق العاده‌ای برای رسیدگی به این مشکلات و ارزیابی عملکرد مدیران فدراسیون فوتبال تشکیل شود تا صف افراد سالم و مدیر و دلسوز از افراد نابخرد و افرادی که سوء مدیریت دارند تفکیک شود و الا هزینه‌های میلیاردی از بیت المال و بخش خصوصی بدون هیچ گونه نتیجه‌ای در نشاط و شادی این مردم و بالا بردن سطح کیفی فوتبال نخواهد داشت. مطمئن باشید به لطف خدا به عنوان سرباز کوچک این نظام به فعالیت خود در فوتبال ادامه می‌دهیم و با فساد و بی‌عدالتی و سوء مدیریت مقابله خواهیم کرد.

livejasmin hack
جمعه 4 اسفند 1396 05:04 ق.ظ
متشکرم، من فقط تقریبا اطلاعات را جستجو کرده ام
این موضوع برای مدت زمان طولانی و شما بهترین است
من تا حالا متوجه شدم با این حال، چه چیزی در رابطه با خط پایین؟
مطمئنید در رابطه با منبع؟
hydroponics
سه شنبه 1 اسفند 1396 12:48 ق.ظ
سلام، من احساس می کنم که متوجه شدم شما به سایت من مراجعه کرده اید
من آمده ام تا به خواست خود بازگردم. من در تلاش برای پیدا کردن مسائل برای بهبود وب سایتم هستم. من فکر می کنم
کافی است که از چند ایده ی خود استفاده کنید
clash royale gems generator
دوشنبه 8 آبان 1396 11:58 ب.ظ
این فوق العاده است که به سرعت بازدید این وب سایت و خواندن نظرات همه دوستان در مورد این
پست، در حالی که من نیز مشتاق دانستن است.
std testing near me
دوشنبه 8 آبان 1396 08:19 ب.ظ
من عاشق خواندن یک پست است که باعث می شود مردان و زنان فکر کنند.
همچنین، خیلی ممنون که اجازه دادین نظرم را بگویم!
myfreecams token
یکشنبه 30 مهر 1396 03:04 ق.ظ
شما برخی از موقعیت های مناسب را در آنجا ساخته اید. من در اینترنت چک کردم
برای اطلاعات بیشتر در مورد موضوع و بیشتر افراد پیدا خواهد شد همراه با نظرات شما در این وب سایت.
real psychic
شنبه 15 مهر 1396 03:21 ب.ظ
می توانم بگویم که راحتی کشف فردی که واقعا چه چیزی را می داند
آنها در وب بحث می کنند شما واقعا درک می کنید که چگونه یک مسئله را برای روشن شدن به ارمغان بیاورید
و مهم آن است مردم بیشتر به خواندن نیاز دارند
این و درک این قسمت از داستان شما. من نمی توانم باور کنم که محبوب تر نیستم زیرا شما قطعا
هدیه ای داشته باشید
Can stretching help you grow taller?
جمعه 13 مرداد 1396 08:19 ب.ظ
This text is invaluable. How can I find out more?
http://corenekitzerow.weebly.com/blog/shoe-lifts-the-experts-answer-for-leg-length-discrepancy
جمعه 13 مرداد 1396 07:15 ب.ظ
I was able to find good advice from your articles.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر